Не любиш бігати або плавати, але не проти попрацювати на велосипеді? Тоді тримай відразу декілька варіантів ефективних кардіотренувань на велотренажері.

Піраміда
Виконай 5 хвилину розминку, не кваплячись обертай педалі на невеликому рівні навантаження. Запам’ятай, скільки обертів педалей у хвилину ти виконуєш під час розминки. Закінчивши розминку, збільш темп (на 5-15 об/хв) і через кожні 3 хвилини збільшуй опір педалей на 1 пункт (темп рухів зберігай на колишньому рівні). Тривалість основного тренування 30 хвилин.
Користь
Поступове зростання навантаження дозволить, окрім іншого, добре навантажили м’язи стегон.

В гору
Виконай розминку як в блоці «Піраміда», але витрати не неї не 5 хвилин, а 8 хвилин. Після розминки на 5 хвилин збільш спротив педалей до максимуму - вважай, що в цей час ти їдеш вгору. Потім поверни спротив педалей до розминочного і активно відпочинь протягом 5 хвилин. В сумі виконай 3 таких підйоми.
Користь
Це інтервальне тренування дозволить тобі розвити витривалість серцево-судинної системи.

Швидкість і терпіння
Виконай розминку як в блоці «Піраміда». Потім доведи рівень спротиву педалей до відчутного, але все ще комфортного рівня, і проведи інтервальне тренування:
4 фази прискорення по 4 хвилини, активне відновлення між ними - по 3 хвилини. Наступний етап - 3 прискорення по 6 хвилин кожне, паузи активного відновлення - 2 хвилини. Останній етап: 2 прискорення по 8 хвилин, пауза відпочинку - 1 хвилина.
Користь
Це понад годинне тренування дозволить розвити нелюдську витривалість і зробити акцент на тренуванні швидкісної витривалості.

Фінальний ривок
Виконай 5 хвилину розминку на середній швидкості і невеликому рівні навантаження. Тепер зроби потужний швидкісний ривок на межі протягом 30 секунд. Після цього уповільнись і покрути педалі спокійно протягом 3 хвилин, відпочиваючи перед наступним ривком. Всього за заняття виконай 8-12 прискорень.
Користь
Цей блок не такий болісний, як попередній варіант, але також добре розвиває швидкісну витривалість.