Запитайте одного зі своїх друзів, хто займається кросфіт і ви будете схоплені у полог на години, вислуховуючи жаргон і скорочення про чудово виконаний WOD, на скільки важко виконати Елізабет і на скільки важко скоротити свій час виконання Фран. В кінці кінців, перше правило кросфіт - завжди говорити про кросфіт. Але поглянемо на 7 причин, чому люди займаються кросфітом.

1. Веселощі
Насправді це весело. Багато людей посилаються на кросфіт як «відпочинок від роботи для дорослих», «ліки проти стресу»

2. Спілкування
Під час тренувань ви познайомитесь зі страсними, веселими і цікавими людьми. Досить часто, після тренування люди обговорюють свої плани щодо майбутнього барбекю, поїздки на гірськолижний курорт або збір команди для майбутнього змагання. Ви не тільки будете пітніти під час тренувань з цими людьми, але й заведете нові знайомства.

3. Результати
Кросфіт - вимірюваний прогрес. Багато хто з нас веде журнал зі статистикою свого прогресу у додатку на смартфоні, або за допомогою ручки та блокноту.

4. Здивуй себе
Більшість результатів досягаються через здатність здивувати себе. Ви не тільки будете виконувати те, що думали ніколи не зможете, але доведете до досконалості той рух, над яким ви працювали з тренером місяцями.

5. Зміна стилю життя
Перебуваючи навколо високо енергійних людей, важко встояти перед новим стилем життя. До того як ви помітите це, ваші вихідні будуть складатися з гри в футбол з дітьми і часом, проведеним в залі. Ви відчуєте перевагу руху і будете чекати з нетерпінням днів розвитку гнучкості (mobility). Замість того, щоб зустрічатися з друзями за випивкою/морозивом, ви зустрінетеся в залі.

6. Дешевше ніж терапія
У Вас колись був поганий день? Ви злі, засмічені або ображені. В цей момент ви можливо захочете випити, поплакати, поговорити з кимось ... або прийти в зал і залишити все це на підлозі разом із потом. Нічого не допомагає краще, як трохи часу побути наодинці зі штангою.

7. Прилив енергії
Ми всі знаємо, що тренування дають прилив енергії. Тепер уявіть яку енергію ми отримаємо, об’єднавши разом із тренуванням вищезазначені пункти. Ваші ендорфіни злетять до максимуму.