Хто ж наші помічники для імунітету?

Білок - основний будівельний матеріал, який використовується гормонів, нейротрансмітерів і різних крихітних молекул, які виконують безліч важливих функцій.


Білки, що входять до складу крові і інших біологічних рідин, беруть участь в захисній відповіді організму як на пошкодження, так і на атаку вірусів.


Більшість гормонів тварин - це білки або пептиди. Зв'язування гормону з його рецептором є сигналом, що запускає відповідну реакцію клітини. Гормони регулюють концентрацію речовин в крові і клітинах, зростання, розмноження і інші процеси ..


Тому зараз важливо збільшити споживання білків. Прості поради, які допоможуть вам для захисту вашого імунітету.
Додати в ранкову вівсянку арахісове або мигдальне масло - відмінне джерело рослинного білка. Дві столові ложки арахісового забезпечують організм 8 грамами білка, а мигдальна паста містить близько 6 грамів білка в одній порції.


Зробити самим протеїновий шейк. Для цього нам знадобитися змішати 1 мірну ложку сироваткового порошку з чашкою свіжих або заморожених ягід і 225 мл безлактозного молока, щоб отримати смачний і корисний коктейль.


Яйця - один з найбільш живильних продуктів, який до того ж він дуже доступний за ціною. Вони не тільки повні вітамінів, мінералів і здорових жирів, але і містять близько 6 грамів білка. Додавання яєць в раціон - відмінний спосіб збільшити споживання білка.


З усіх видів бобових рекордсменом за вмістом білка є едамаме. Чашка соєвих бобів забезпечує організм 17 грамами чистого білка. Едамаме продаються як очищені, так і в стручках. А якщо змішати його з листовим салатом, ти ви отримаєте джерело корисних макро і мікро елементів.


Ці прості поради допоможуть вас залишатися у формі і допомогти своєму імунітету в боротьбі з інфекцією.