Меню
Корзина

Блог - sportwear Новостная лента

23 Apr Як потрібно харчуватися під час епідемії?
admin 0 487
Як потрібно харчуватися під час епідемії? Найголовніше - це не подаватися паніки, бо під час стресу у вас підіймається рівень гормону кортизолу. Після того як ми прибрали стрес нам необхідно перевірити запаси у кухонних шафах і в морозильній камері, потім відправлятися за продуктами. Основу вашого раціону має становити білок, не тільки тваринно..
15 Apr Як пережити карантин через коронавірус в Україні
admin 0 402
В Україні ввели карантин на три тижні. На цей період заборонено проводити масові події, ходити у кіно, театри та відвідувати спортивний зал. Також призупинений навчальний процес. Як це пережити? Намагайтеся не блокувати свої почуття Боятися – нормально, відчувати безсилля, сумувати – теж. "Відключити почуття" означає перестати бути в контакті ..
07 Apr Яким повинен бути сніданок?
admin 0 461
Сніданок - це налаштування, яке ти задаєш своєму тілу на цілий день. Правильний сніданок наповнить організм енергією та покращить роботу мозку. Про те, що снідати потрібно протягом години після підйому, знає кожен. Але часто ми кажемо: «Я не можу заставити себе снідати до 12 дня». Як заставити себе поїсти вранці? 1. Необхідно зрозуміти, що сні..
17 Mar Залежність сну від їжі
admin 0 11699
Швидкість, з якою ти провалюєшся в сон, безпосередньо залежить від того, що наостанок ти з'їв ввечері. 1. Капуста кейл або будь-яка кучерява капуста Користь: Кейл містить майже в три рази більше кальцію, ніж звична тобі капуста. А що сприяє зверненню триптофану в мелатонін? Якраз кальцій. 2. Жасминовий рис Користь: У дослідженні American Journal..
17 Mar Принципи правильного харчування
admin 0 601
Принципи правильного харчування Головна відмінність правильного харчування від дієти - це розумний підхід до харчування згідно з вашими біоритмами. Для кожного приймання їжі є свій найкращий час, що це значить? Це означає, що ви отримаєте максимум користі для організму, якщо будите харчуватися в певний час конкретними продуктами. Розглянемо снідано..
10 Mar Cмачно поїсти і вчасно загальмувати
admin 0 515
Всі ми любимо смачно поїсти - і далеко не завжди вміємо вчасно загальмувати. 1. Ти перетворюєш їжу в нагороду занадто часто. Бувало, що після важкого робочого дня ти говорив собі: «Я заслужив келих вина» - і випивав цілу пляшку? Використовуючи їжу як нагороду, ти завжди повинен пам'ятати про ціну в калоріях. Відзнач, коли і в яких обставин ти ..
01 Mar Причини травм в кросфіті
admin 0
Причини травм в кросфіті: Відсутність досвіду Професійні атлети витрачають місяці і навіть роки на доведення до ідеалу своєї техніки та на розвиток м’язів, які дозволяють виконувати рухи безпечно та ефективно. Але новачки дуже часто кидаються виконувати складні комплекси з неправильною технікою. Додайте сюди велику вагу, яку вони хочуть почепит..
22 Feb Топ 5 питань про правильне харчування
admin 0 478
Ми підготували для Вас питання, щоб розуміти, як добре ви володієте інформацією про привільне харчування. Пропонуємо вам правильні (на наш погляд) відповіді, а також розглянемо, чому саме ця відповідь вірна. 1: «Що важливіше для схуднення?» Правильна відповідь – Баланс БЖУ. Калорії - це паливо для організму. З допомогою метаболізму ми отримуємо ..
05 Feb ​Підіймаємо імунітет корисно
admin 0 239
Рідкі напої, які багаті антиоксидантами допоможуть нам в боротьбі з вірусами. Лідирує у нас зелений чай. Основною дієвою речовиною екстракту зеленого чаю є галлат епігаллокатехін - за цією складною назвою ховається речовина, активно протистоїть поширенню вірусів в організмі. Крім того, зелений чай захищає клітини шкіри від вікових змін - і, буд..
26 Jan Хто ж наші помічники для імунітету?
admin 0 298
Хто ж наші помічники для імунітету? Білок - основний будівельний матеріал, який використовується гормонів, нейротрансмітерів і різних крихітних молекул, які виконують безліч важливих функцій. Білки, що входять до складу крові і інших біологічних рідин, беруть участь в захисній відповіді організму як на пошкодження, так і на атаку вірусів. Біль..
07 Jan Сніданок - це настрій, який ти ставиш свого тіла на цілий день
admin 0 518
Сніданок - це настрій, який ти ставиш свого тіла на цілий день. Правильний сніданок заряджає організм енергією, покращує роботу мозку і викликає тривале насичення. По-перше, необхідно усвідомити, що сніданок розганяє метаболізм. По-друге, потрібно знайти причини своїх «не хочу». Зазвичай причини буває дві: 1) немає звички, 2) щільна вечеря. Пер..
07 Jan Здоров'я, активність і настрій залежать від раціону
admin 0 280
Здоров'я, активність, настрій і зовнішній вигляд людини безпосередньо залежать від його раціону. Наша їжа складається з так званих нутрієнтів, їх співвідношення впливає на кількість корисних речовин в організмі, набір або втрату ваги, загальне самопочуття. Так і у випадку з калорійністю ми розраховуючи усереднені, але досить інформативні норми..
Показано с 1 по 12 из 30 (всего 3 страниц)