- Обов'язково використовувати пояс при «взятті максимальної ваги». Це дозволить звести до мінімуму негативний вплив на тонус черевних м'язів і м'язів спини. При цьому пояс допоможе зберегти результативність тренувань і зробить їх безпечнішими.
- Під час перерви між підходами відпочивати від поясу.
- Не слід зловживати носінням поясу під час тренування.
При роботі з поясом слід враховувати деякі нюанси:

станова тяга, присідання, тяга в нахилі, жим сидячи та стоячи, а також будь-які професійні вправ і з важкої атлетики.
При яких вправах пояс обов'язковий:

Вони виконували заходи на тумбу після чого, послаблювали пояс і виконували , відтискання вниз головою, йшли на руках, а потім знову фіксували пояс і починали виконувати вправи з гантелями. Все було швидко і просто.

Під час Регіонального етапу ігор з КросФіту 2019 року багато атлетів використовували такі швидкознімні пояси при виконанні завдання 19.3, що складалося з ходьби випадами з гантеллю над головою, заходами на тумбу, відтисканнями вниз головою і ходьбою на руках.
За допомогою липучки ти можеш досить швидко затягнути пояс як тобі потрібно при виконанні важкої вправи, або навпаки, послабити.

Пояс Nylon Weightlifting Belt тонкіший і легший за інші пояси для важкої атлетики.  Підходить як для кросфіту так і для паверліфтинґу. Забезпечує чудову компресію в черевній ділянці, що значно зменшує ймовірність травмування спини, а так само підвищує силові показники атлета шляхом надання стабільності в поперековому і черевних відділах.

Пояс для кросфіту від лідера в області екіпірування та амуніції Rogue Fitness - незамінний аксесуар для спортсмена, який зробить тренування безпечнішими та ефективнішими.