Принципи правильного харчування

Головна відмінність правильного харчування від дієти - це розумний підхід до харчування згідно з вашими біоритмами.
Для кожного приймання їжі є свій найкращий час, що це значить?
Це означає, що ви отримаєте максимум користі для організму, якщо будите харчуватися в певний час конкретними продуктами.

Розглянемо сніданок.
Це найважливіше приймання їжі. Бо запускається всі обмінні процеси в організмі, активно вже працює наша гормональна система і звичайно їй потрібне паливо.
В ідеалі на сніданок потрібно віддати перевагу жирам, приготувати омлет з овочами, з'їсти бутерброд з авокадо і жирними сортами риби.

Час обіду.
Бажано обідати в проміжки між 12 і 14 годинами дня. Бо після 15.00 настає так званий екватор, коли знижується синтез вироблення наших гормонів і ми вже не так активно використовуємо вуглеводи, для вироблення енергії.
Бажано віддати перевагу білкам, особливо тваринного походження. Адже той амінокислотний склад, який знаходиться в м'ясі активно допомагає нам в будові м'язів і м'язового корсета.

Полудень.
І він обов'язково повинен бути солодким. Це не означає що треба їсти шоколад, печиво ... ні! Ми віддаємо перевагу фруктам. Адже через 3 години глюкоза і фруктоза, яка міститься у фруктах, під дією ферментів утворює гормон щастя - серотонін. Який дозволить нам краще засипати.

Вечеря
Останнє приймання їжі у нас за 2-3 години до сну. Ми не припиняємо їсти після 18.00. Максимально швидко засвоюваний білок - це риба і морепродукти, на додаток з овочами або ж з квашеними продуктами доставить вам не тільки задоволення, але і користь для вашого кишківника.