Давайте з'ясуємо, що ж повинно зникнути з вашого холодильника назавжди.

Ніяк не можеш злізти з кавою, пахне журавлинним джемом або апельсиновою цедрою? Пора зав'язувати!

Найчастіше в таких продуктах можна знайти переплетення близько ста хімікатів, що містять розчинники, емульгатори та консерванти на додачу до ароматизаторів. Якщо хочеш урізноманітнити смак кави, краще додай в нього натуральні спеції під час приготування.


Всім добре відомо, що солодка газована вода, перевантажені цукром, жахливо шкідливі і навіть небезпечні для організму.


Але поки реклама не встигла ввести тебе в оману, скажімо, що дієтичні лимонади нітрохи не здоровіше.


В 10-річний період досліджень американці з'ясували, що випробовувані, які віддавали перевагу дієтичної коле, найбільш схильні до ожиріння, діабету і іншим страшним захворюванням.
Якщо на упаковці написано, що всередині 100% -ний фруктовий сік, це ще не означає, що напій корисний для здоров'я.
Якщо ти скучив по фруктовому соку, купи кілька свіжих фруктів, в яких міститься клітковина, яка допомагає впоратися з цукром. Навіть якщо врахувати, що в смузі міститься деяка частка фруктової м'якоті, вони не так добре засвоюються організмом, як цілі фрукти.


Вирішив перейти зі звичайного молока на мигдальне? Молодець, але будь обережний і не зіслизни в прірву: будь-який варіант подібних молоку рідин зі штучно доданими ароматами типу ванілі, швидше за все, перевантажений все тим же цукром. Наприклад, модне зараз мигдально-ванільне молоко містить близько 13 грамів цукру на склянку (нема на літр!), В той час як рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров'я дозування - 25 грамів в день. Одним словом, якщо перейшов на мигдальне - пий мигдальне, а не всілякі дурниці.