Рідкі напої, які багаті антиоксидантами допоможуть нам в боротьбі з вірусами.


Лідирує у нас зелений чай. Основною дієвою речовиною екстракту зеленого чаю є галлат епігаллокатехін - за цією складною назвою ховається речовина, активно протистоїть поширенню вірусів в організмі.
Крім того, зелений чай захищає клітини шкіри від вікових змін - і, будучи кофеїновмісним напоєм, цілком здатний частково замінити тобі каву.
Сік журавлини - джерело вітаміну С і флавоноїдів - метаболітів, відомих протизапальними властивостями. Речовини, що містяться в журавлинному соку, здатні протистояти розвитку золотистого стафілокока - хвороби, яку і антибіотиками-то лікувати не особливо вдається.


Кілька більш екзотичний напій - сік ківі. Ківі містить вітаміни А, С і Е, необхідні для міцного імунітету і, крім того, забезпечує організм клітковиною і калієм.
Вчені не цілком солідарні щодо користі моркви для зору - ти напевно чув про неї в дитинстві, але зате на 100% впевнені, що на 100 г цього овочу доводиться 1,3 г білка, 7,2 г вуглеводів і 0,7 г жирів. Крім того, морква містить бета-каротин, вітаміни С, В1 і В2, залізо, натрій і фосфор, які захистять твій імунітет і заодно позбавлять від захворювань печінки і кишківника.


Найпрекрасніше, що ви все це можете поєднувати. Робіть смузі - овочеві, фруктові, мікси. Головне пийте після основного приймання їжі і не забувайте про його дозування. І ваш імунітет скаже вам спасибі.