Насправді, ми фанати регулярного бігу, але що робити, якщо хтось просто ненавидить біг? Спеціально лляних ми підготували комплекс вправ, який спалює калорії навіть краще ніж біг.

Паралельні канати
Ще один подарунок в стилі кросфіт. Працюючи на паралельних канатах необхідно стільки зусиль, що цілком може замінити легке тренування. Кількість споживаного кисню також підвищується, дозволяючи організму спалювати близько 10-12 калорій у хвилину.

Бурпі
1,43 калорії у хвилину: бурпі може посперечатися зі спринтом. До того ж, ніхто не збирається працювати в такому низькому темпі. В середньому людина на 10 бурпі у хвилину, що дає нам 14,3 спалених калорій. Спробуйте почати з 3-4 хвилинних підходів - і можете забути про біг.

Скакалка
Робота в середньому темпі здатна спалювати цілих 13 калорій у хвилину. Неважко підрахувати, що 10 хвилинне тренування позбавить від 130 калорій, а також розвине відчуття балансу і координацію у просторі.

Бігові лижі
Не потрібно чекати зими, бігові лижі бувають і роликові. До того ж, майже в кожному фітнес-клубі стоять тренажери, які імітують ходьбу на лижах. Такі тренуванні навантажують серцево-судинну систему, прокачуючи її, і спалюють цілих 12 калорій за хвилину.

Махи гирі
Це доволі складна, але неймовірно дієва вправа. Вона не тільки чудово спалює калорії, але й розвиває м'язи стегон. 20 хвилинне тренування розганяє метаболізм до 20,2 калорії за хвилину. Це ідеальний спосіб прийти в хорошу форму та пропрацювати рельєф.

Сінді
Цілий комплекс вправ розрахований на 20 хвилин.
Сенс комплексу в тому, що ви повинні послідовно та без перерви між вправами виконувати:
5 підтягувань
10 віджимань
15 присідань
Чим більше раундів встигнеш зробити за 20 хвилин - тим краще. В середньому можна втратити близько 13 калорій за хвилину.

Присідання за протоколом Табата
8 раундів по 30 секунд, за яких 20 секунд присідаєш як найшвидше та 10 секунд відпочиваєш. Присідання потрібно виконувати правильно, не відриваючи стопи від підлоги під кутом 90 градусів. На цей комплекс витратиш всього 4 хвилини, за кожну із них ви спалите цілих 15 калорій.