Час розібратися, якими процесами зайнято твоє тіло, коли ти худнеш, і чому бути худим добре.

1. Організм спалює жир
Твої боки, живіт і зад ростуть з простої причини - ти їси більше калорій, ніж витрачаєш. Тому, зрозуміло, ключ до схуднення - менше жерти. Тоді організм почне спалювати накопичений жир. Власне, саме для цього він його і збирав. Так ти можеш позбутися всього накопиченого сала, нагадуванням про який буде лише розтягнута, мішкувата шкіра.

2. Худо з добром
Схуднення робить тебе щасливим. І не тільки завдяки частішим жіночим поглядам у твою сторону. Спалюючи жир, тіло виробляє кетони - по суті, «недопалений» жир, який багатьом органам (наприклад, серцю і мозку) споживається з меншим ентузіазмом, ніж глюкоза. І задоволений мозок вихлюпує в кров різні підбадьорливі і звеселяючі хімікалії. Але без глюкози тобі теж не обійтися, тому не забувай про вуглеводи і їж регулярно, часто і не великими порціями.

3. Гроші з жиру
Дослідження, проведені на замовлення Європейської комісії, показують - кожні зайві 10% ваги зменшують твій потенційний заробіток на 3,27%. І навпаки, відповідно. Залишається сподіватися, що ми зроблені з тих же матеріалів, що і європейці, і для нас це твердження також вірне.

4. Чистка труб
Дослідження Техаського університету показують: люди, які страждають надмірною вагою, схуднувши на 10%, знижують ризик діабету і знижують рівень поганого холестерину на 15%.

5. Доброї ночі
Зайва вага призводить до хропіння і порушень сну, каже британський доктор Маріанна Дейві. Жирові складки ускладнюють дихання - від цього і хропіння, і несподівані нічні пробудження. Схудни та спи спокійно.

6. Шкіряний мішок
Щоб шкіра не висіла і не розтягувалася, худни рівномірно, не забуваючи про фізичні вправи. Тоді шкіра легко підлаштується під твої нові розміри. А щоб підтримати її еластичність, випивайте не менш восьми склянок води в день і налягай на овочі та фрукти, багаті вітаміном С. В цю пору року кращим вибором будуть квашена капуста з журавлиною і мандарини.