1. Висипайтесь
Хороший сон допомагає мозку позбутися від токсинів, які накопичуються протягом дня, ось чому сім-вісім годин повноцінного відпочинку неймовірно важливі для психічного та фізичного здоров'я. Ваше завдання — поступово довести щоденну тривалість сну до цього рівня.

2. Думайте, поки їсте
Для того, щоб зробити своє харчування осмисленим, потрібна практика. Особливо це стосується тих, хто звик перекушувати, паралельно набираючи відповідь на лист і щохвилини відволікаючись на телефонні дзвінки. Практика усвідомленого харчування допомагає зрозуміти, що ви їсте і яку користь це приносить вашому організму. На зміну простому вгамуванню голоду приходять здорові стосунки з їжею.

3. Зав'язуйте з кофеїном
Кофеїн — це стимулятор, який впливає на вашу нервову систему. Коли ви стурбовані, напружені або взагалі на грані істерики, чергове горнятко кави якщо і підбадьорить, то ненадовго.

4. Почніть рухатися і не зупиняйтеся
Рух — це не тільки потужний засіб для поліпшення настрою і зменшення стресу, а й доведено ефективний спосіб збереження відмінної пам'яті і розумових навичок.
Протистояти напрузі можна за допомогою фізичної активності: кожна хвилина, витрачена на йогу, пробіжку або катання на велосипеді, стає внеском у боротьбу зі стресом.

5. Кращий відпочинок — це тиша
Приблизно 80% візитів до лікарів так чи інакше пов'язані з наслідками стресу. Уявляєте, яка жахлива трата часу і грошей? Ще більш вражаючим є те, що скоротити всі ці витрати ми можемо за допомогою ... правильно, медитацій. Ці практики допомагають впоратися зі стресом, зміцнити імунітет, налагодити сон і відчути себе по-справжньому щасливим. Всього п'ять хвилин такого розслаблення зроблять день більш радісним.

6. Доглядайте за шкірою
Все просто: щаслива шкіра — щасливі ви. Зрозуміло, закріплення цієї звички нічим не відрізняється від інших, для неї теж потрібен час. Вибирайте те, що не просто поліпшить колір обличчя, але й принесе реальну користь організму, мова йде як про косметику, так і про їжу.

7. Живіть свою душу, а не Его
Тут все просто: робіть те, що приносить вам задоволення. Не всі наші досягнення наповнюють душу радістю.