Яку роль відіграють вуглеводи в теорії про брудну їжу?

Давайте коротко згадаємо, що таке вуглеводи. Це органічні речовини, яке використовуються нашим організмом для вироблення глюкози, яка дає нам життєву енергію.
Вважається, що шкоду вуглеводи роблять для нашого організму велику, так вважати хибно.


Хоча дійсно деякі з них дійсно шкідливі для нас, інші - навпаки.
Є поняття як складні вуглеводи, так і прості.


До простих вуглеводів ми відносимо рафіновані вуглеводи, які містять цукор і позбавлені всіх поживних речовин. Наприклад, білий хліб, печиво і цукерки. Крім того, що вони дають зайві калорії, ці речовини також мають високе глікемічне навантаження, що змушує працювати інсулін на знос.
Отже, для того, що б не набирати вагу ми повинні погані вуглеводи ставити під контроль. Є поняття теорії брудної їжі. Так ось згідно з цією теорією 20% від свого калоражу ви повинні витрачати на "баловство" від простих вуглеводів.


Чому саме теорія брудної їжі, а не чітміл або рефід.
Сила волі ресурс дуже слабкий. Тривалі обмеження можуть витримати не всі. Тому були придумані хитрощі у вигляді розвантажувальних днів, вуглеводних днів, четмілів і рефідів.
Саме поняття чітміл було спочатку придумано для спортсменів, які тривалий період сидять на низько вуглеводної їжі. Я думаю, багато хто потім звертали увагу, як поле рясного прийняття вуглеводів спортсменів заливає. А тепер подумайте якого удару ви завдали на вашу підшлункову.


Такі коливання небезпечні і вони потрібні тільки для професіоналів, які виходять на сцену.

Якщо ж вас цікавить рельєф і здорове харчування, тоді саме дана теорія допоможе вам контролювати себе без шкоди для здоров'я.