Ми підготували для Вас питання, щоб розуміти, як добре ви володієте інформацією про привільне харчування. Пропонуємо вам правильні (на наш погляд) відповіді, а також розглянемо, чому саме ця відповідь вірна.


1: «Що важливіше для схуднення?»
Правильна відповідь – Баланс БЖУ.
Калорії - це паливо для організму. З допомогою метаболізму ми отримуємо енергію. Є різниця, як ми отримуємо енергію чи з вуглеводів, чи з жирів. Саме тому баланс БЖУ грає важливу роль в процесах схуднення.


2: «Який білок корисніше?»
Білок тваринного походження.
Саме білок тваринного походження має унікальній складу амінокислот, яких ми не можемо замінити.


3: «Хто швидше спалює вагу?»
Чоловіки. Так це прикро, але якщо чоловік налаштований схуднути та підсушитися, то це вдасться йому значно швидше, ніж вам дами. Вся справа в гормоні - тестостерон, саме він прискорює процеси метаболізму.


4: «Скільки потрібно їсти?»
Мабуть, це найулюбленіше питання. Якщо говорити, про фізіологію, то ми повинні харчуватися 3 рази на день. Якщо у нас є проблеми з щитоподібною залозою, то перекуси змушують її працювати на знос. Тому хочете, що б щитоподібна залоза працювала в нормі, тоді необхідно 3 разове харчування.


5: «Чи корисний детокс?»
Ні, ні ще раз ні.
Нам з вами не потрібні не які детокс програми. Сокотерапія - це тільки суто медичне призначення. Немає такого терміну в медицині - шлаки. Є тільки токсини, які виводить наша печінка і потовидільна система.